Idea Bank S. A. – dla przedsiębiorców i nie tylko

Idea Bank powstał w 1991 roku. Bank stara się wspierać ludzi przedsiębiorczych. Jego oferta jest przeznaczona głównie dla firm, chociaż osoby nie prowadzące działalności również mogą znaleźć coś dla siebie. Idea Bank wspiera przedsiębiorców już na starcie oferując konta bankowe z szeregiem usług wspomagających rozwój biznesu. Dla osób rozpoczynających swoją przygodę z biznesem bank ma również atrakcyjne formy finansowania. Jest to pewnego rodzaju ewenement gdyż większość banków zarówno polskich jak i zagranicznych każe młodemu przedsiębiorcy prowadzić biznes przez minimum 12 miesięcy zanim zdecyduje się udzielić jakiegokolwiek kredytu. Idea Bank posiada ofertę kredytową zarówno dla młodych przedsiębiorców jak i tych doświadczonych.

Idea Bank dociera do swoich klientów przy pomocy wielu kanałów dystrybucji takich jak Internet, telefon oraz poprzez siec placówek. Do kontaktów z klientem bank posiada kadrę wykwalifikowanych doradców, którzy służą swoją pomocą już od momentu pierwszej rozmowy z klientem.

Oprócz konta bankowych i kredytów bank posiada również ciekawe propozycje produktów inwestycyjnych. Jeśli szukasz stabilnego polskiego banku to warto zapoznać się z Idea Bankiem. Jeśli jesteś klientem Idea Banku podziel się opinią w komentarzu.

Akcjonariusze IDEA BANK S.A.

 

 

Adres centrali:

Idea Bank S.A.

ul. Przyokopowa 33

01-208 Warszawa

Kod SWIFT:

IEEAPLPA

Sesje przychodzące i wychodzące ELIXIR:

Sesje wychodzące z Idea Banku odbywają się a następujących godzinach: 09:30, 13:30, 16:00. Godziny sesji przychodzących są następujące: 10:30, 14:30, 16:30.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *