Prezentacja BOŚ Banku – finanse i ekologia

Historia Banku Ochrony Środowiska sięga 1991 roku. Akcje BOŚ Banku są obecne na Warszawskiej Giełdzie Papierów wartościowych od roku 1997. Ochrona Środowiska to nie tylko slogan w nazwie banku. Jak można przeczytać na stronie internetowej banku: „Ekologia jest nasza misją i pasją”. Zamiłowanie do ochrony przyrody widać również w produktach tej instytucji finansowej np. kredyt preferencyjny na działalność proekologiczną. Na finansowanie projektów związanych z ekologią bank przeznaczył blisko 18,6 mld złotych. 

Przeglądamy produkty banku i oferta zapowiada się bardzo ciekawie. Na uwagę zasługuje duży wybór lokat. Osoby szukające kredytu, pożyczki lub chcące otworzyć ROR również znajdą coś dla siebie. Na stronie internetowej banku widać bardzo dużo akcentów ekologicznych.  Nazwy lokat takie jak „Ekolokata” również wskazują, że temat ochrony przyrody  jest dla BOŚ Banku sprawa priorytetową. Również rodziny mogą liczyć na wsparcie. Dla rodzin otrzymujących świadczenie 500+ konto w tym banku jest bez opłat.

Właściciele firm również mogą znaleźć ciekawe opcje. Na dobry początek właścicielom nowych firm bank nie pobierze opłaty za prowadzenie rachunku firmowego. A gdy współpraca z bankiem układa się dobrze to można liczyć na finansowanie działalności gospodarczej na atrakcyjnych warunkach.

Czy warto zostać klientem BOŚ Banku? Naszym zdaniem warto. Jeżeli szukasz polskiego stabilnego banku, który nie tylko dąży do wypracowania jak największych zysków, ale również dba o środowisko naturalne to śmiało możesz udać się do Banku Ochrony Środowiska S. A.

Akcjonariat Banku Ochrony Środowiska S.A.

Akcjonariusz% udziałów
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW)52,41
undusz Inwestycji Polskich Przedsiębiorstw Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych9,54
Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych6,8
Akcje w wolnym obrocie31,25

 

Aleja Jana Pawła II 12

00-124 Warszawa

Kod SWIFT:

EBOSPLPWXXX

Sesje przychodzące i wychodzące ELIXIR:

Sesje wychodzące odbywają się w godzinach: 09:30, 13:30, 16:00. Sesje przychodzące odbywają się w godzinach: 11:00, 15:15, 17:15.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *