BPS S. A. zrzesza Banki Spółdzielcze

Bank Polskiej Spółdzielczości powstał w 1992 roku. Na początku swojej działalności funkcjonował pod nazwą Gospodarczy Bank Południowo-Zachodni S. A. W 2002 roku przyłączył do siebie pięć innych banków i od tamtej pory funkcjonuje pod obecną nazwą. W obecnej chwili BPS S.A. zrzesza w swojej strukturze aż 355 Banków spółdzielczych co czyni go największym zrzeszeniem w Polsce. Bank z powodzeniem łączy funkcję zrzeszeniową z funkcją komercyjną. 

BPS S.A. posiada bardzo ciekawą ofertę produktową. Kredyt hipoteczny „Mój Dom” z karta kredytową PBS VISA zdobył pierwsze miejsce w rankingu Bankier.pl. Oferta banku skierowana jest nie tylko do rolników ale też do klientów indywidualnych, mikro firm, oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Za pośrednictwem banku można również złożyć wniosek o świadczenie Rodzina 500+ . Osobom prowadzącym działalność bank może zaproponować nie tylko skorzystanie z rachunku firmowego, ale również ciekawe formy finansowania inwestycji jak np finansowanie inwestycji z dofinansowaniem unijnym.

Bank Polskiej Spółdzielczości bierze również udział w programie talentowiSKO. Program ten uczy dzieci jak rozsądnie zarządzać swoimi finansami tak, aby w dorosłym życiu umiały zabezpieczyć sobie i swojej rodzinie bezpieczeństwo finansowe. ciekawie zapowiada si również propozycja banku dla wspólnot mieszkaniowych. Na realizację potrzeb wspólnot bank wprowadził 2 rodzaje finansowania: Kredyt Wspólny Remont oraz Kredyt Wspólny Remont z premią BGK.

Jeśli chodzi o bankowość elektroniczną to jest ona na wysokim poziomie i nie odbiega od obowiązujących standardów. Posiadacze ROR w Bankach Spółdzielczych maja zagwarantowany dostęp do swoich pieniędzy przez internet oraz telefon. Ponadto mogą wypłacać gotówkę przy pomocy karty w sieci bankomatów lub płacić kartą za zakupy zarówno w sklepach jak i w internecie.

Jeżeli byłeś lub jesteś klientem Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. zaprezentuj w komentarzu swoją opinię na temat tej instytucji finansowej.

Akcjonariat  BPS S.A.

Adres centrali:

ul. Grzybowska 81

00-844 Warszawa

Kod SWIFT:

POLUPLPR

Sesje przychodzące i wychodzące ELIXIR:

 

Sesje wychodzące realizowane są w następujących godzinach: 15:00. Sesje przelewów przychodzących odbywają się w następujących godzinach: 12:00, 16:00 i 18:00.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *