SGB Bank S. A. – harmonia tradycji z nowoczesnością

Na skutek połączenia Bałtyckiego Banku Regionalnego S.A. oraz Gospodarczego Banku Wielkopolskiego S. A. powstała Spółdzielcza Grupa Bankowa. W 2002 roku do dołączył jeszcze Pomorsko – Kujawski Bank Regionalny S.A. a w 2011 roku dołączył Mazowiecki Bank Regionalny. Obecnie Spółdzielcza Grupa Bankowa zrzesza aż 202 Banki Spółdzielcze oraz SGB Bank S. A. Bankowość spółdzielcza w Polsce rozwija się już od 150 lat. Spółdzielcza Grupa Bankowa doskonale potrafiła połączyć tradycję z nowoczesnymi rozwiązaniami, których nie powstydziłby się niejeden bank komercyjny.

SGB stale wzbogaca jakość swoich usług oraz kieruje ofertę produktową nie tylko do rolników, ale do coraz szerszego grona odbiorców. Konta bankowe oferowane przez banki należące do SGB są na wysokim poziomie i zapewniają użytkownikom dostęp przez nowoczesną bankowość elektroniczną. Posiadacz ROR ma możliwość otrzymania dostępu do swoich finansów poprzez internet oraz telefon. Bank wydaje również karty płatnicze, które umożliwiają bez prowizyjną wypłatę gotówki z 4115 bankomatów rozmieszczonych na terenie całego kraju. Klienci mają również możliwość załatwienia swoich spraw bezpośrednio w placówkach których w obecnej chwili jest 1535. W ofercie banku znaleźć można nie tylko popularne usługi finansowe takie jak prowadzenie ROR, kredyty i lokaty, ale także leasing ale także ubezpieczenia, gwarancje i poręczenia. Bank stawia na zadowolenie klienta i budowę stałych relacji. Na uwagę zasługuje fakt, że całość kapitału banku stanowi polski kapitał pochodzący z sektora bankowego.  Jeśli jeszcze nie korzystasz z usług SGB Bank S. A.  to warto rozważyć odwiedziny w jednej z wielu placówek tego banku. Jeśli już jesteś lub byłeś ich klientem to zamieść w komentarzu swoja opinię o SGB Bank S. A.

Akcjonariiat SGB Bank S. A.

Adres centrali:

ul. Szarych Szeregów 23a

60-462 Poznań

Kod SWIFT:

GBWCPLPP

Sesje przychodzące i wychodzące ELIXIR:

Sesje wychodzące odbywają się w następujących godzinach: 8:00, 11:30 oraz 13:30. Sesje przychodzące odbywają się w następujących godzinach: 12:00, 15:00 i 17:30.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *