Zapoznaj się z Plus Bankiem

Wbrew pozorom Plus Bank nie jest bankiem nowym. Bank powstał w 1991 roku i do roku 2013 działał pod nazwą Invest Bank. Był to pierwszy w Polsce bank prywatny. W 2013 roku bank zmienił nazwę na Plus Bank. zmiana nazwy była nastąpiła na skutek zawarcia współpracy z operatorem komórkowym Plus GSM (Polkomtel Sp z o. o.) i cyfrowym Polsatem. Ponad 25 letnie doświadczenie na rynku jest dużym atutem Plus Banku, który cały czas pozostaje w polskich rękach. Przekształcenie Invest Banku w Plus bank wniosło powiew świeżości do tej instytucji i znacznie uatrakcyjniło ofertę produktową. 

A jak wygląda oferta Plus Banku i do jakich klientów jest kierowana? Zarówno klienci indywidualni, jak i firmy mogą znaleźć coś ciekawego. Poza podstawową ofertą bankową taką jak kredyty, konta bankowe oraz lokaty możemy znaleźć również ubezpieczenia. Bank mają dostęp do bazy klientów Polkomtela i Cyfrowego Polsatu ma ułatwione zadanie przy ocenie zdolności kredytowej. Przed podjęciem ostatecznej decyzji kredytowej może oprócz sprawdzenia w przyszłego kredytobiorcy w BIK i innych powszechnie dostępnych bazach, sprawdzić historię płatności faktur telekomunikacyjnych oraz faktur za telewizję cyfrową. Dostęp do wyżej wymienionej bazy daje również duży potencjał reklamowy. Plus Bank od 1996 roku udziela się charytatywnie wspierając Fundację Polsat. Do sprawnej obsługi klientów bank posiada 3 centra operacyjne, oraz 100 oddziałów. Ponadto z usług banku można korzystać w 1200 punktach należących do sieci Plus GSM i Cyfrowego Polsatu.

Jeżeli korzystałeś lub korzystasz z usług bankowych Plus Banku to podziel się swoją opinią w komentarzach pod wpisem.

Akcjonariat Plus Banku S. A.

Adres centrali:

Al. Stanów Zjednoczonych 61A
04-028 Warszawa

Kod SWIFT:

IVSEPLPP

Sesje przychodzące i wychodzące ELIXIR:

Sesje wychodzące w Plus Banku odbywają się w następujących godzinach: 07:45, 11:30, 14:15-18:00. Godziny sesji przychodzących: 11:00, 15:00, 17:30.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *