Skorzystaj z atrakcyjnej lokaty w Idea Banku

lokata 4 procentPoniżej prezentujemy 3 rodzaje lokat w Idea Banku: Happy, Happy plus oraz Happy PRO. Poniższe lokaty są dostępne tylko dla nowych klientów i do skorzystania z oferty nie ma potrzeby otwierania konta ROR. Wszystkie poniższe produkty są objęte gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Lokata Happy

Lokatę Happy możesz otworzyć na jeden, dwa lub 3 miesiące. Warto zwrócić uwagę na wysokie oprocentowanie lokaty, które wynosi aż 3,5 do 4%. Wysokość oprocentowania zależy od okresu na jaki założysz lokatę. Najwyżej, bo aż 4 procent oprocentowana jest lokata na 2 miesiące.  Inwestycje 1-miesięczne i 3 miesięczne są oprocentowane na 3,5%. Środki, które możesz ulokować to kwota w przedziale od 500 zł do 10 000 zł. Tak jak już pisaliśmy aby skorzystać z tego produktu nie trzeba otwierać ROR w Idea Banku. Jest to produkt samodzielny. aby skorzystać z produktu wystarczy wypełnić krótki wniosek na stronie banku, który znajduje się pod poniższym linkiem:

Kliknij tutaj i otwórz Lokatę Happy


Lokata Happy Plus

Lokata Happy Plus jest przeznaczona dla klientów z bardziej „zasobnym” portfelem. Kwota inwestycji wynosi od 10 000,01 zł do 100 000 zł. Oprocentowanie tej lokaty to 2,5%. Okres inwestycji to 3 miesiące. Oczywiście w nagłych sytuacjach możesz zerwać lokatę przed czasem, ale wtedy bank nie wypłaci ci wypracowanych odsetek. Ten produkt jest przeznaczony tylko dla nowych klientów Idea Banku i podobnie jak przy poprzednim produkcie nie ma obowiązku otwarcia konta ROR. Aby skorzystać z tego rozwiązania kliknij w poniższy link, a zostaniesz przeniesiony bezpośrednio na stronę banku, gdzie wypełnisz krótki wniosek:

 

Kliknij tutaj i otwórz Lokatę Happy Plus


Lokata Happy PRO

Trzecią lokatą Idea Banku którą chcemy polecić jest Lokata Happy PRO. Oprocentowanie lokaty wynosi 3%. Wysokość wpłaty na lokatę to kwota od 500 zł do 25 000 zł . Okres na jaki zawierana jest lokata to 3 miesiące. Przy zerwaniu lokaty przed czasem bank nie wypłaci zarobionych odsetek. aby skorzystać z lokaty Happy Pro w Idea Banku nie musisz otwierać konta bankowego. Produkt przeznaczony jest tylko dla nowych klientów banku. Jeśli chcesz skorzystać to kliknij w poniższy link i wypełnij prosty wniosek na stronie Idea Banku.

 

Kliknij tutaj i otwórz Lokatę Happy PRO


Naszym zdaniem warunki powyższych lokat są atrakcyjne a oprocentowanie, biorąc pod uwagę sytuację na rynku, dość wysokie. Jeśli nie byłeś dotąd klientem Idea Banku to warto skorzystać z powyższych lokat.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *